اهدای مدال طلای قهرمان لارستانی به امامزاده

در آئین باشکوهی با حضور زائرین و اقشار مختلف مردم، داود عسکرپور؛ دارنده عنوان نخست پیکارهای کشتی آزاد اسبق آسیا و عضو چندین ساله تیم ملی، مدال ارزشمند طلای آسیایی خود را به آستان مقدس میرعلی ابن الحسین (ع) لارستان تقدیم کرد.

به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان فارس ، به نقل از خبرنگار خبرگزاری فارس، مدیر آستان مقدس امامزاده میر علی ابن الحسین (ع) لارستان در این مراسم اظهار داشت: کشور ایران برخوردار از جوانانی است که با درک و فهم بالا در کنار طی کردن مدارج عالی در زمینه های مختلف، معرفت دینی آن ها نیز رشد یافته است.
سید یعقوب مصطفوی تصریح کرد: داود عسکرپور؛ پهلوان لارستانی با این عمل پسندیده، مدال دنیایی خود را که حاصل تلاش و کوشش چندین ساله وی بوده است ماندگار و در عرصه دین باوری و توکل با اتصال و پیوند به مکتب و امامت، آن را به افتخاری بزرگ تبدیل کرد.
وی با اشاره به اینکه این عمل نشانه رفتار سنجیده و عاقلانه و همچنین رشد و تعالی معرفت و شعور بالای این قهرمان لارستانی است، افزود: امیدواریم دیگر قهرمانان ایران زمین نیز با داشتن روحیه ایثار و گذشت برای اعتلای نظام و فرهنگ دینی و سرافرازی کشور گام بردارند.
مدیر آستان مقدس امامزاده میر علی ابن الحسین (ع) لارستان با بیان اینکه عمر قهرمانی کوتاه و آنچه که یک ورزشکار را ماندگار می کند، منش پهلوانی است، خاطرنشان کرد: اقدام تحسین برانگیز داود عسکرپور حاکی از درایت، هوشمندی و روح بلند اوست و وی با این کار قهرمانی خود را محدود به زمان نکرد و افتخاری ماندگار را رقم زد.
مصطفوی در پایان سخنانش این قهرمان لارستانی را افتخار کشور، استان و نظام دانست و برای داود عسکرپور در بالاترین پله های معنویت، ورزش و علم آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *