دومین جشنواره عکس امامزاده میرعلی بن الحسین(ع) لارستان برگزار می شود

مدیر امامزاده میرعلی بن الحسین(ع) لارستان از برگزاری دومین جشنواره عکس این مکان مقدس با عنوان «عکس حرم» خبر داد.

به گزارش گنبد سبز؛ سیدیعقوب مصطفوی با بیان اینکه امامزادگان قطب فرهنگی در هر شهر و روستایی محسوب می شوند، اظهار داشت: معرفی امامزادگان باعث معنویت افزایی در جامعه می شود.

وی از برگزاری دومین جشنواره عکس امامزاده میرعلی بن الحسین(ع) لارستان با عنوان «عکس حرم» با همکاری انجمن عکاسی این شهرستان خبر داد و افزود: علاقمندان می توانند آثار خود را در بخش حرفه ای و آماتور (موبایلی) تا تاریخ ۱۴ خردادماه جاری از دو طریق نرم افزار «وات ساپ» به شماره ۰۹۱۷۷۸۲۸۳۲۹ یا رایانامه emamzadeh.larestan@chmail.ir ارسال نمایند.

مدیر امامزاده میرعلی بن الحسین(ع) لارستان با اشاره به اینکه عکس های تهیه شده می بایست متعلق به صاحب اثر و با موضوع این امامزاده جلیل القدر از جمله ضریح مطهر، گنبد و مناره، زائران و غیره باشد، تصریح کرد: علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فراخوان جشنواره به پایگاه اطلاع رسانی امامزاده میرعلی بن الحسین(ع) لارستان به نشانی gonbadesabz.ir مراجعه نمایند.

مصطفوی درباره زمان اعلام نتایج این جشنوار، افزود: افراد برگزیده در هر دو بخش به صورت مجزا در شامگاه پنجشنبه ۱۸ خردادماه جاری مصادف با برگزاری جشن میلاد امامزاده میرعلی بن الحسین(ع) اعلام خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه هنگام ارسال اثر مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، کدملی، شماره موبایل و تلفن ثابت جهت تماس لحاظ شود، اضافه کرد: نمایشگاهی از آثار ارسال شده در حرم و بارگاه برپا خواهد شد.

شما ممکن است این را هم بپسندید

یک پاسخ

  1. fati گفت:

    میذاشتید بعد خرداد خب چه کاریه…امتحانای مدرسه و دانشگاه جلومونه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *