(اطلاعیه) | مراسم تحویل سال ۱۳۹۶ خورشیدی

 

مدیر آستان مقدس امامزاده میرعلی بن الحسین(ع) لارستان از آمادگی برای استقبال و میزبانی این حرم مطهر از زائران و مسافران در تعطیلات عید نوروز خبر داد.

سیدیعقوب مصطفویتبریک میلاد فرخنده حضرت زهرا(س) و همچنین عید باستانی نوروز، اظهار داشت: به جهت موقعیت قرارگیری لارستان در مرز استانهای مسافرپذیر فارس و هرمزگان، سالانه مسافران زیادی به این شهرستان سرازیر می شوند و به تبع آن زائران زیادی  امامزاده میرعلی بن الحسین(ع) را به عنوان استراحتگاه و زیارت انتخاب می کنند.

وی از آمادگی خادمان این مکان مقدس برای استقبال و میزبانی از زائران و مسافران خبر داد و افزود: در صحن های حرم مطهر امکان اقامت مسافران وجود دارد و امکانات رفاهی مانند سرویس بهداشتی، حمام، ایستگاههای صلواتی و غیره به طور رایگان در اختیار مسافران گذاشته می شود.

مدیر آستان مقدس امامزاده میرعلی بن الحسین(ع) لارستان با بیان اینکه مراسم تحویل سال نو به طور ویژه و با برنامه های متنوع همچون سالیان گذشته در جوار حرم مطهر برگزار می شود، تصریح کرد: از برنامه های پیش بینی شده در لحظه تحویل سال، قرائت قرآن، طنین انداز شدن صلوات خاصه امام رضا (ع)، سخنرانی های مذهبی، مدیحه سرایی مداحان، قرائت زیارت آل یاسین، قرائت دعای تحویل سال و پخش زنده پیام نوروزی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و غیره است.

مصطفوی همچنین از برپایی خیمه های معرفت برای پاسخگویی به شبهات و آغاز طرح آرامش بهاری با حضور روحانیون برجسته خبر داد.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *