تجمع بزرگ لارستانی‌ها در حمایت از مردم مظلوم یمن

حمایت از یمن در امامزاده لارستان

مدیر آستان مقدس امامزاده میرعلی‌بن‌الحسین (ع) لارستان، از تجمع بزرگی در راستای حمایت از مردم مظلوم یمن در محکومیت جنایات آل سعود در کشتار زنان و کودکان بی‌گناه، با اسم یمن تنها نمی‌ماند در بقعه متبرکه این امامزاده خبر داد.

سید یعقوب مصطفوی امروز در حاشیه تجمع بزرگ لارستانی‌ها در امام‌زاده میرعلی‌بن‌الحسین (ع) در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در لارستان اظهار داشت: این تجمع بزرگی در راستای حمایت از مردم مظلوم یمن در محکومیت جنایات آل سعود در کشتار زنان و کودکان بی‌گناه یمن، با اسم یمن تنها نمی‌ماند در امامزاده میرعلی بن الحسین (ع) لارستان (ع) برگزار شد.

وی افزود: این تجمع همزمان با نماز مغرب و عشا این در بقاع متبرکه استان فارس همراه با برگزاری ویژه‌برنامه لیله‌الرغائب برگزار شده است.

مدیر آستان مقدس امامزاده میرعلی‌بن‌الحسین (ع) لارستان با بیان اینکه کاری که امروز دولت سعودی در یمن انجام می‌دهد، مانند همان کاری است که صهیونیست‌ها در غزه انجام دادند، تصریح کرد: علت حمله دولت آل سعود به ملت یمن به دلیل تأسی یمنی‌ها به قرآن کریم و احکام اللهی و تلاش برای انتخاب سرنوشت خودشان است.

این مقام مسئول گفت: جنایات هولناکی که این روزها در یمن صورت می‌گیرد و مشاهده تصاویر دل‌خراش انبوه کودکان کشته‌شده یمنی بار دیگر ثابت می‌کند که حکام جنایت‌پیشه سعودی فرزندان به‌حق همان اعراب جاهلی هستند که کودکان بی‌گناه را به‌جرم جنسیتشان زنده‌به‌گور می‌کردند.

مصطفوی بیان کرد: در راستای حمایت از مردم مظلوم و بی‌دفاع یمن در امامزاده میرعلی بن الحسین (ع) لارستان (ع) برنامه‌های ویژه‌ای اجرا شده است.

 

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *