در آستانه ایام فاطمیه در لارستان انجام شد/ افتتاح دو نمایشگاه فرهنگی در لارستان

fatemheگنبدسبز: با قرار گرفتن در سالروز غمبار شهادت حضرت فاطمه(س)، دو نمایشگاه فرهنگی با موضوع “وهابیت” و “ریحانه النبی” در لارستان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار “گنبدسبز” لارستان؛ طی مراسمی با حضور تنی چند از مسئولین شهرستان لارستان و اقشار مختلف مردم، از دو نمایشگاه با عنوانهای “شاخ شیطان” و “ریحانه النبی(ص)” افتتاح شد.

حجه الاسلام سیدابوالفضل بوستانی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: در نمایشگاه “شاخ شیطان”، غرفه هایی با موضوعات: معرفی فرقه ضاله وهابیت، مخالفت علمای اهل سنت با وهابیت، سوالات بی پاسخ از وهابیت، عرضه کتاب، نرم افزار و مسابقه تعبیه شده است.

وی افزود: نمایشگاه فوق از تاریخ ۱۰ الی ۱۵ فروردین ماه در محل شبستان زیرین امامزاده میرعلی بن الحسین(ع) لارستان از ساعت ۲۰ الی ۲۳ شب آماده بازدید زائرین و مسافرین می باشد.

رئیس اداره اوقاف لارستان در مورد نمایشگاه “ریحانه النبی(ص)” نیز گفت: هدف از ایجاد این نمایشگاه ترویج  سبک زندگی فاطمی می باشد که در موضوعات: ولات مداری فاطمی، اخلاق فاطمی، همسرداری فاطمی و حجاب فاطمی راه اندازی شده است.

او ادامه داد: این نمایشگاه از ۱۰ الی ۱۵ فروردین ماه ۹۳ از ساعت ۲۰ الی ۲۳ شب، در محل پارک حاشیه ای شهر لار، آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد.

لازم بذکر است؛ دو نمایشگاه فوق توسط هیئت فرهنگی مذهبی رأیت المهدی(عج) و با همکاری اداره اوقاف و امور خیریه لارستان برپا گردیده است.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *